Team & Vrijwilligers

Team Natura Docet Wonderryck Twente
Team Natura Docet is opgebouwd uit medewerkers van de Stichting Natura Docet, vrijwillige medewerkers en freelancers.
Alle medewerkers zijn bereikbaar via 0541 – 351 325

Theo Meereboer-Necheporenko directeur t.meereboer@naturadocet.nl
Dr. Eric Mulder collectie & kennis, adjunct directeur e.mulder@naturadocet.nl
Marleen Hermsen marketing en facilitaire zaken m.hermsen@naturadocet.nl
Wendy van Benthem financiën en PZ w.vanbenthem@naturadocet.nl
Jolien Schras development j.schras@naturadocet.nl
Luuk van Laar educatie l.vanlaar@naturadocet.nl
Lynn Moleman secretariaat & backoffice l.moleman@naturadocet.nl
Jos Bruns tuin en nieuwe natuur info@naturadocet.nl

 

 

 

 

 

 

 

Vrijwilligers
De medewerkers van Museum Natura Docet  werken samen met vrijwilligers die het team ondersteunen.
De vrijwilligers assisteren bij de ontvangst van de bezoekers, het begeleiden van publieksactiviteiten en het uitvoeren van de educatieve programma’s en rondleidingen door huis en tuin van het museum. Een groep handige handen houdt zich bezig met technische zaken in- en rondom het gebouw. Bij de afdeling Collectie en Kennis wordt gewerkt aan het beheer, behoud en (beeld)registratie van de vele opgezette dieren, mineralen en fossielen. In de tuin is een groep vrijwilligers bezig met onderhoud van de tuin en de nieuwe natuur. De museumakker wordt ieder jaar bewerkt door de Keals van het ’t Oale Spul. De imkers van Denekamp ondersteunen bij het onderhoud van de bijenvolken en het educatieprogramma.

Wie als vrijwilliger deel uit wil maken van de activiteiten van Natura Docet kan zich hiervoor aanmelden via 0541- 351 325 of info@naturadocet.nl onder vermelding van ‘vrijwilligerswerk’. Je wordt dan uitgenodigd voor een kennismakingsgesprek waarna een inwerkperiode volgt. Er zijn altijd handige handen, goede vertellers en gastdames- en heren nodig in de organisatie van Natura Docet.